Koronawirus. Kilkanaście zgonów w Łódzkiem

Reklama

Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

– 66 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pabianicach. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu pabianickiego.

– 68 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

– 74 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

– 80 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Skierniewicach. Pacjentka pochodziła z powiatu rawskiego.

– 81 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łaskiego.

– 86 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Rawie Mazowieckiej. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu rawskiego.

– 92 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łaskiego.

– 92 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łaskiego.

– 93 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łaskiego.

– 64 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łęczycy. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

– 67 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

– 69 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

– 69 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Skierniewicach. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu brzezińskiego.

– 72 -letni mężczyzna.Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.

– 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w Centrum Leczenia Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.

– 76 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu rawskiego.

– 76 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łasku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.

– 77 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Opocznie. Pacjent pochodził z powiatu opoczyńskie

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD