Krzysztof Górnik nie jest już prezesem TBS. Obejmie stanowisko w RSM

Reklama

Krzysztof Górnik nie jest już prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Obejmie teraz stanowisko prezesa Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.


W poniedziałek, 26 lutego prezydent Jarosław Ferenc, wiceprezydent Małgorzata Kańska-Kipigroch oraz skarbniczka Mariola Wypych dziękowali odchodzącemu z funkcji prezesa TBS Krzysztofowi Górnikowi za kierowanie przez ostatnie 5 lat spółką, życząc samych sukcesów w nowej pracy.

Radomszczańska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie w dobrych rękach – mówi prezydent Jarosław Ferenc.

Krzysztof Górnik prezesem miejskiej spółki był od 2019 roku. Po wygranym w styczniu konkursie Górnik obejmie teraz stanowisko prezesa RSM i od 27 lutego będzie kierował największą spółdzielnią mieszkaniową w Radomsku. Górnik zastąpił wieloletnią prezes RSM Irenę Łęską, która przeszła na emeryturę.

Z głębi serca chciałem podziękować wszystkim, których spotkałem na swojej zawodowej drodze. Za Waszą życzliwość, wsparcie i profesjonalizm. Panie prezydencie, Rado Nadzorcza dziękuję za ogromne zaufanie, którym mnie obdarzyliście, za każdą pomoc przy podejmowaniu niełatwych decyzji oraz za każdą możliwość rozwoju. Dziękuję mojej zastępczyni i następczyni Magdalenie Stępień oraz wszystkim moim pracownikom. Razem osiągnęliśmy wiele i jestem naprawdę dumny z tego, co udało nam się zrealizować jako zespół. (…) Pragnę podziękować również mieszkańcom Radomska za każdą inspirującą rozmowę i wszelkie cenne uwagi. Praca w TBS-ie była dla mnie nie tylko zawodowym wyzwaniem, ale także źródłem osobistego rozwoju. Dzięki pracy w swoim rodzinnym mieście zdobyłem cenne doświadczenie, które z pewnością przyda mi się w mojej nowej drodze zawodowej. Choć zmieniam pracę, to nadal zamierzam działać i służyć dla tego miasta i jego mieszkańców, angażując się w projekty społeczne i lokalne, a jeśli taka będzie decyzja wyborców również zasiadając w Radzie Miejskiej – dziękował Krzysztof Górnik.

Pracami TBS w Radomsku pokieruje teraz Magdalena Stępień, dotychczasowa wiceprezes spółki.Czytaj też: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Program wydarzeń w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD