Nocne zatrzymania ruchu na A1

Reklama

W związku z kolejnym etapem prac na budowie odcinka Tuszyn – Piotrków autostrady A1, w ciągu dwóch najbliższych nocy należy się spodziewać czasowych przerw w ruchu. Ma to związek z montażem belek konstrukcyjnych na wiadukcie na drodze: Bąkowiec – Polesie na 346 kilometrze trasy.

W nocy z 2/3 grudnia prace będą prowadzone w godzinach od 19.00 do 6.00, zaś w nocy z 3/4 grudnia w godzinach od 19.00 do 10.00 dnia następnego.

Zatrzymania ruchu będą konieczne, w związku z faktem, że belki będą montowane nad jezdnią po której odbywa się ruch. Każda z przerw w ruchu będzie nie dłuższa niż 15 minut, po czym oczekujące samochody będą miały możliwość kontynuowania podróży – tłumaczy Maciej Zalewski, rzecznik prasowy GDDKIA.

Takich przerw w ciągu każdej nocy będzie kilkanaście. Istnieje także możliwość ominięcia tego odcinka budowy jadąc drogą krajową 12/91. W kierunku Katowic na węźle Tuszyn trzeba zjechać na DK12/91 i dotrzeć nią do drogi ekspresowej S8 na węźle Piotrków Trybunalski Północ, skąd można kontynuować podróż na południe. Jadąc w przeciwnym kierunku należy na węźle Piotrków Trybunalski Zachód skręcić na drogę S8 w kierunku Warszawy i po dojechaniu do węzła Piotrków Trybunalski Północ skręcić na DK12/92 w stronę Łodzi.

 

Pierwszy odcinek budowanej autostrady A1 z ruchem w układzie 2+2 już funkcjonuje

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD