MEBIN

Lekarz przez telefon. Od dziś w szpitalu można korzystać z teleporad

Jubiler Ako

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i realizacją zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego od dzisiaj  Szpital Powiatowy w Radomsku wprowadził teleporady dla pacjentów poradni specjalistycznych. Będą się one odbywać zgodnie z harmonogramem pracy lekarzy pracujących w poradniach specjalistycznych (zmiana w stosunku do dnia 17.03). Taki system pracy to duże wyzwanie dla placówki, dlatego pracownicy szpitala proszą o wyrozumiałość za ewentualne niedogodności a także możliwość na bieżąco udoskonalania tej usługi w kolejnych dniach.
Telefony oraz terminy realizacji teleporad do konkretnych wybranych lekarzy pracujących w poradni:

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porad na odległość mogą udzielać wybrani specjaliści zgodnie z przedstawionym poniżej harmonogramem. W przypadku poradni Zdrowia Psychicznego, wizyta telefoniczna będzie odbywała się pod numerem telefonu : 44 685 47 87 w poniedziałek – w godz. 7.30 – 16.00 oraz w środę – w godz.7.30 – 16.00, wtorek, czwartek, piątek -7.00-15.00. W przypadku poradni onkologicznej, wizyta telefoniczna będzie odbywała się pod numerem telefonu: 668 917 681
we wtorek – w godz. 13.00 – 15.00 oraz w piątek – w godz. 13.00 – 15.00.  Rejestracje poradni specjalistycznych czynne będą od pon.-pt. od godziny 7.00-15.00.

Czytaj też: W Polsce zaczyna brakować krwi. NFZ odwołuje operacje

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW