Letnie kino plenerowe zawita do Radomska

Reklama

Popcorn gotowy, film wybrany, a więc czas na seans! Nie czekaj, tylko bierz przyjaciół oraz rodzinę i wpadnijcie na kino letnie województwa łódzkiego, które zawita do Radomska.


Wydarzenie odbędzie się 12 września o godz. 20:00 w parku Świętojańskim w Radomsku. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych seans zostanie wyświetlony w Szkole Podstawowej nr 2, ul. Piłsudskiego 22.

Na dużym ekranie wyświetlony zostanie film pt. “Rodzina Addamsów 2”, w reżyserii Greg Tiernan, Conrad Vernon.

Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają darmowy popcorn oraz watę cukrową.

Dodatkowo, od godz. 19:00 dla zainteresowanych dostępne będzie stoisko informacji o bezzwrotnych dotacjach z Funduszy Europejskich.

Opis filmu:

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.


Czytaj też: Narodowe Czytanie w MBP w Radomsku [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD