Likwidacja powszechnych punktów szczepień w Radomsku i Przedborzu

Reklama

 Od 1 września przestaną działać punkty szczepień powszechnych w Radomsku (ostatnio zlokalizowany w Powiatowej Hali Sportowej) oraz w Przedborzu.


Decyzja w sprawie likwidacji powszechnych punktów szczepień w naszym województwie zapadła w Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi ze względu na znaczny spadek liczby szczepień dokonywanych w tych punktach, zorganizowanych przez samorządy terytorialne.

W związku z tym, a także biorąc pod uwagę potencjał (…) aptek oraz mobilnych punktów szczepień, funkcjonujących na terenie województwa łódzkiego informuję, że nie ma potrzeby utrzymywania punktów szczepień powszechnych w obiektach należących do jednostek samorządu terytorialnego. Jednocześnie, jako Pełnomocnik Wojewody Łódzkiego ds. szczepień przeciw Covid-19 pragnę podziękować za dotychczasową pracę” – czytamy w piśmie przesłanym przez Jolantę Kowalik–Gęsiak, dyrektor wydziału zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

Osoby, które zostały już zapisane na wrześniowe terminy w punkcie szczepień powszechnych, zostaną zaszczepione w punkcie prowadzonym przez SP ZOZ ,,Pro Familia” w przychodni przy ul. Armii Krajowej.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD