Majówka w Powiecie Radomszczańskim. Zaproszenie do gry terenowej

Reklama

Starostwo zaprasza na spędzenie majówki na wycieczkach po powiecie radomszczańskim. ERA Travel organizuje grę terenową ph. „Majówka w Powiecie Radomszczańskim”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody od Zarządu Powiatu Radomszczańskiego.


ERA Travel proponuje, aby tegoroczną majówkę spędzić aktywnie. Organizowane wydarzenie ph. „Majówka w Powiecie Radomszczańskim” ma formę gry terenowej do samodzielnej realizacji w terenie.

Uczestnicy pieszo, rowerem, kajakiem lub konno pokonują o dowolnej porze dnia trasy wycieczek po powiecie radomszczańskim wskazane przez organizatora w katalogu ERA Travel – turystyka weekendowa w terminie od 1 maja do 6 maja do godz.00:00.

Uczestnicy sami wyznaczają sobie tempo i dni realizacji wyzwania polegającego na zaliczeniu minimum trzech dowolnych wycieczek.

WAŻNE! Warunkiem zaliczenia zadania jest wykonanie zdjęcia uczestnika/uczestników gry trzymającego/trzymających flagę Polski podczas realizacji wycieczek.

Do odważnych świat należy, więc do zobaczenia na szlaku – zachęcają organizatorzy.

Celem gry terenowej jest upamiętnienie ważnej daty w historii Polski, jaką jest Konstytucja 3-go Maja. A ponadto promocja walorów turystycznych oraz kulturowych powiatu radomszczańskiego, motywacja mieszkańców powiatu radomszczańskiego do uprawiania tzw. turystyki weekendowej i turystyki jednego dnia oraz propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku.

Poniżej kilka zdjęć prezentujących piękno powiatu radomszczańskiego autorstwa Era Travel, które najlepiej podziwiać na żywo, biorąc udział w wydarzeniu.


CZYTAJ TEŻ: Środa z profilaktyką. Nabyte wady serca

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD