Masz kota lub psa? Skorzystaj z darmowej sterylizacji i kastracji

Reklama

Od 20 lutego rusza program sterylizacji i kastracji zwierząt właścicielskich (psów i kotów) należących do mieszkańców miasta Radomska. Mieszkańcy miasta w ramach ww. programu będą mogli skorzystać z bezpłatnej akcji sterylizacji i kastracji zwierząt domowych (psów i kotów).


Po sukcesie projektu “Pomóż zatrzymać bezdomność” z 6. edycji Budżetu Obywatelskiego program zapobiegania bezdomności psów i kotów decyzją prezydenta Radomska będzie kontynuowany.

Program będzie realizowany do 30 listopada br. lub do całkowitego wykorzystania puli środków pieniężnych przeznaczonych na ten cel.

Wszelkie osoby zainteresowane programem mogą zgłaszać się do urzędu miasta Radomska, Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami przy ul. Tysiąclecia 5, telefon 44 685 44 97, celem złożenia stosownego wniosku wraz z załącznikami (m.in. książeczką zdrowia zwierzęcia).

Z usługi będzie można skorzystać na podstawie skierowania wystawionego przez urząd miasta wraz z informacją, do którego zakładu leczniczego ma się zgłosić wnioskodawca, celem jego wykonania.

Koszt zabiegu sterylizacji/kastracji ponosi urząd miasta.

Pliki do pobrania:


Czytaj też: Zmiana na stanowisku dyrektora DPS w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD