Select

Medale dla zawodników KK Randori w Pucharze Polski

Polonaisse

W sobotę 2 października w Limanowej trzyosobowa reprezentacja Randori Radomsko w składzie Zuzia Pluta, Agata Sobieraj i Karol Gołczyk wzięła udział w I Otwartym Pucharze Polski Karate Kyokushin IKO Nakamura Polish Open 2021 pod patronatem Polskiego Związku Karate Kontaktowego.


Organizatorem tego wydarzenia był Limanowski Klub Karate Kyokushin. Turniej zgromadził 282 zawodników z 29 klubów z całej Polski reprezentujących różne federacje karate kyokushin. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite.

Organizacja jak również cały turniej stały na najwyższym poziomie. Podopieczni Randori w bardzo mocno obsadzonych kategoriach jak zawsze dali z siebie maksimum.

Ostatecznie po trudnej rywalizacji na podium stanęli:

• Karol Gołczyk – srebro w kumite
• Agata Sobieraj – brąz w kumite

Dziękuję i gratuluję naszym zawodnikom wspaniałego występu. Wszyscy bez wyjątku byli świetni. To pierwszy nasz turniej po wakacyjnej przerwie, dlatego cieszy mnie dobra dyspozycja moich podopiecznych. Gratuluje również wszystkim pozostałym zawodnikom z innych klubów wywalczonych pucharów. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą organizację turnieju oraz oczywiście rodzicom naszych karateków za pomoc – mówi trener Michał Błach.Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD