MIAŁA 2,5 PROMILA I OPIEKOWAŁA SIĘ DZIECKIEM

Reklama

Policjanci zatrzymali mieszkankę Radomska, która mając 2,5 promila alkoholu w organizmie próbowała opiekować się 4 –letnią córką.

Późnym popołudniem, 21 marca 2016 roku policjanci zostali skierowani na ulicę Przedborską w Radomsku, gdzie zostały zauważone dwie pijane kobiety idące z małym dzieckiem.

– Po chwili policjanci potwierdzili treść zgłoszenia. Nietrzeźwe, to mieszkanki Radomska w wieku 27 i 29 lat. Młodsza z nich to matka 4 – latki. Policjanci zbadali stan trzeźwości obu kobiet. Każda z nich miała po 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi przekazali dziewczynkę trzeźwej ciotce dziecka. Informacja dotycząca tego zdarzenia zostanie przekazana do sądu rodzinnego, który zadecyduje o dalszym losie tej rodziny – wyjaśnia rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Komorowska.

Zgodnie z regulacjami prawnymi za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli takiego narażenia dopuszcza się matka względem dziecka kara ta wzrasta nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(info: KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD