www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

MŁODZI NIE STRONIĄ OD STRAŻY POŻARNEJ

W Białym Brzegu podsumowano 10-dniowy obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w którym wzięło udział 20 dzieci z OSP Strzałków, Przedbórz, Lgota Wielka i OSP Zuzowa.

Na co dzień obserwują swoich starszych kolegów. Mało tego, czyniąc to bardzo często połykają bakcyla. Mowa o młodych ludziach, którzy zasilają Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Aby nie tylko podpatrywać, ale i zdobywać umiejętności szkolą się. Jedno z takowych szkoleń odbyło się w Stanicy Harcerskiej w Białym Brzegu. Dziś, oficjalnie  podsumowano 10-dniowy obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w którym wzięło udział 20 dzieci z OSP Strzałków, Przedbórz, Lgota Wielka i OSP Zuzowa.

Jak mówi prezes OSP Strzałków Michał Olczyk czas młodzieży, był całkowicie wypełniony zajęciami doszkalającymi z pierwszej pomocy przedmedycznej, technik pożarniczych, ratownictwa wysokościowego, oraz technicznego.

Starosta Beata Pokora wraz z mł. bryg. Andrzejem Kuna z radomszczańskiej straży pożarnej oraz wójtem gminy Radomsko Romanem Radczycem wręczyła dyplomy i upominki przygotowane dla młodych druhen i druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych biorących udział w zgrupowaniu.

(fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.