www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

PIKIETA W OBRONIE TRADYCJI, WIARY, RODZINY, CZYLI KONTRA DO MARSZU RÓWNOŚCI [FOTO]

Nie maszerowali, a skandowali, że dla nich najważniejsza w życiu jest tradycja, wiara, rodzina. Wszystko zamknęli w klamrze POLSKA. Innymi słowy zgodnie z zapowiedziami środowiska patriotyczne i narodowe – w tym samym czasie, kiedy w Radomsku odbywał się Marsz Równości – przygotowały kontrmanifestację.

– Zebraliśmy się po to, aby bronić wartości takich jak rodzina, wiara i tożsamość narodowa – zauważała Anna Dziadkiewicz, wiceprezes Stowarzyszenia Pamięci Żołnierzy AK, KWP, NZS „Do końca wierni”. – Próbuje się nam na siłę narzucić ideologię LGBT, gender, która ma na celu zniszczyć normalny model rodziny. Co przez to rozumiemy? Wczesną seksualizację w przedszkolach i szkołach… To jest nie do przyjęcia. A adopcja dzieci przez osoby homoseksualne na pewno nie spowoduje wyżu demograficznego – dodała.

Z kolei Cyprian Grabiński ze Stowarzyszenia Pamięci Żołnierzy AK KWP NSZ „Do końca wierni” zwrócił uwagę na to, iż  kontrmanifestacja jest pokojowa. –  Jest to kontrmanifestacja pokojowa, która ma na celu zwrócenie uwagi radomszczanom i nie tylko na istotny według nas problem: nie chodzi o marsze równości, o tych ludzi, bo każdy ma prawo do swojej orientacji seksualnej, Ale marsze niosą ze sobą ideologię LGBT, czyli uderzenie w Kościół, w wiarę, symbole narodowe, a przede wszystkim we wczesną seksualizację dzieci i zakłamywanie historii – zauważył Cyprian Grabiński.

Kontrmanifestację zabezpieczały kordony policji. Uczestniczyli w niej też licznie mieszkańcy Radomska.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.