Nie ma wody na ulicy Piłsudskiego w Radomsku. Ekipa budowlana uszkodziła element sieci

Reklama

Ekipa remontowa pracująca na ulicy Piłsudskiego w Radomsku uszkodziła element sieci wodociągowej. W związku z czym zakład PGK informuje, że wstrzymane zostały dostawy wody.


Zakład Wodociągów i Kanalizacji Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku informuje, iż podczas prac związanych z remontem ul. Piłsudskiego, ekipa firmy zewnętrznej wykonująca prace remontowe uszkodziła urządzenie będące elementem sieci wodociągowej, w wyniku czego została przerwana ciągłość sieci wodociągowej.

W wyniku zdarzenia wstrzymane zostały dostawy do odbiorców w ul. Piłsudskiego od skrzyżowania-ronda z ul. Targową i do skrzyżowania z ul. Spacerową. Na miejscu pracuje ekipa ZWiK.

Zakończenie prac naprawczych i wznowienie dostaw przewidziane jest na godz. 16.00.

Przypomnijmy – generalny remont drogi powiatowej nr 3952E, czyli ul. Piłsudskiego w Radomsku na odcinku od skrzyżowania z ulicą Targową (rondo) do przejazdu kolejowego rozpoczął się 4 września 2023 roku. To raptem około 500-metrowy odcinek ulicy. Jednak prace utknęły na czas zimy i dopiero od niedawna, od połowy lutego ekipa budowlana wznowiła roboty.

O tym, kiedy zakończy się remont oraz czy przewidziane są opóźnienia przeczytasz:


Czytaj też: Pan Józef Koper z Radomska świętował swoje setne urodziny [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD