MEBIN

Nie zaciągnął ręcznego. Auto stoczyło się do wody

O ważnej czynności kończącej jazdę, przypomniał sobie kierujący renault master, który 29 kwietnia 2021 roku pozostawił pojazd na stacji paliw przy ul. Głowackiego w Kamieńsku, a sam wszedł do budynku. W tym czasie niezabezpieczony „dostawczak ” przejechał sam … parkując w oczku wodnym.


Z pewnością zdziwienie na twarzy kierowcy  pojawiło się, kiedy wyszedł z budynku stacji paliw , a jego pojazdu nie było tam, gdzie go zaparkował. Okazało się. że samochód stoczył się do oczka wodnego, które jest usytuowane w pobliżu obiektu.  27 – letni mężczyzna uświadomił sobie, że nie zaciągnął hamulca ręcznego. Szczęściem w nieszczęściu  był fakt, że na drodze jadącego bez kierowcy renault master nie znalazła się żadna osoba ani pojazd, więc rajd zakończył się bez tragicznego finału – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Policjanci z komisariatu  w Kamieńsku rozliczyli kierującego, który za niezachowanie należytej ostrożności został ukarany mandatem karnym. Przygoda ta z pewnością pozostanie na długo w pamięci 27 – latka, a innym posłuży za przestrogę.Czytaj też: Policjanci uratowali ranną sarnę

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW