W OCZEKIWANIU NA DROGOWY ARMAGEDON [AKTUALIZACJA]

Reklama

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, jutro (środa, 21.02.2018 r.) nie ruszy przebudowa skrzyżowania ul. Piastowskiej, Brzeźnickiej i Krakowskiej w Radomsku. Wciąż nanoszone są ostatnie poprawki do zmian w organizacji ruchu.

Na 99,9 procent inwestycja nie rozpocznie się w tym tygodniu. – Obecnie projektant uzgadnia drobne poprawki, dotyczące organizacji ruchu. Są to naprawdę bardzo niewielkie zmiany, ale dzięki nim kierowcom będzie się wygodniej jeździć. Poprawki te będą musiały zostać naniesione na tablice informacyjne, a na to potrzeba trochę czasu. Poza tym mamy na uwadze zapowiedzi synoptyków, mówiące o nadciągających dużych mrozach. To wszystko wydłuży nieco termin rozpoczęcia inwestycji – powiedział nam rzecznik łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Maciej Zalewski.

Przebudowa skrzyżowania na 100 procent ma się rozpocząć do końca lutego 2018 r.

AKTUALIZACJA: W godzinach popołudniowych m.in. do radomszczańskiego magistratu, straży pożarnej oraz MPK wpłynęła informacja, iż w najbliższy czwartek (22.02.2018 r.) o godz. 8.00 zostanie zorganizowane spotkanie dotyczące odbioru oznakowania tymczasowej organizacji ruchu. Jeśli nikt nie wniesie uwag, tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona. Tym samym rozpocznie się przebudowa skrzyżowania.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD