Ostatnie posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów II kadencji

Reklama

Dziesiątym posiedzeniem zakończyła się druga kadencja Miejskiej Rady Seniorów w Radomsku, działającej w latach 2019 – 2023. Członkowie Rady wspomnieli minione lata i dziękowali za współprace wszystkim, którzy wspierali pracę MRS.


Przewodniczącym obecnej Miejskiej Rady Seniorów był Zbigniew Drogosz, który w swoim dzisiejszym wystąpieniu podkreślił, że mimo niesprzyjającej aktywności społecznej sytuacji w ubiegłych latach (pandemia Covid-19) udało się zrealizować wiele postulatów i wniosków, a członkowie Rady aktywnie uczestniczyli w posiedzeniach.

Wszystkim Członkom MRS należy się uznanie i pochwała.(…). Chcę bardzo podziękować wszystkim radnym i powiem krótko: działać i pracować z Wami to czysta przyjemność i satysfakcja – mówił podczas dzisiejszego spotkania Zbigniew Drogosz.

Seniorzy otrzymali także podziękowania za społeczną pracę na rzecz miasta i środowiska senioralnego od prezydenta Miasta Radomska Jarosława Ferenca i przewodniczącego rady Miejskiej Tadeusza Kubaka.

Dyskusja na Państwa posiedzeniach zawsze była merytoryczna. Jesteście Państwo bacznymi obserwatorami rzeczywistości. Zauważacie problemy, które dla innych mogą wydawać się mniej istotne, ale są niezmiernie ważne z punktu widzenia seniorów – mówił prezydent Jarosław Ferenc. – To była prawdziwa przyjemność z Państwem pracować – dodał.

Prezydent i przewodniczący Rady Miejskiej podkreślili, że radni tej kadencji bardzo aktywnie działali na rzecz miasta, składając wnioski i uwagi, które były bardzo cenne z punktu widzenia mieszkańców miasta i wiele z nich udało się zrealizować lub są w trakcie realizacji. Można tu wymienić m.in. doświetlenia i zwiększenie bezpieczeństwa przejść dla pieszych, budowa chodników, remont schodów i oczka wodnego w parku Solidarności, projekt przebudowy ul. Krzywoustego, czy Narodowy Program Edukacji Zdrowotnej.

FOT.UM

Nie zabrakło także życzeń dla nowych członków MRS III kadencji, która rozpocznie pracę we wrześniu br.

Na członków Miejskiej Rady Seniorów w Radomsku kadencji 2023-2027 powołano:

  1. Stefana Bebłocińskiego,
  2. Edmundę Bodankę,
  3. Kazimierę Borutę,
  4. Halinę Ciesielską,
  5. Lecha Ciszewskiego,
  6. Ewę Kaczmarczyk,
  7. Zofię Kącką,
  8. Barbarę Nieznańską-Drozdek,
  9. Annę Pol.

Czytaj też: Konferencja PiS na temat wyremontowanych dróg w powiecie radomszczańskim [VIDEO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD