PGK zaprasza na wyjazd studyjny do Bydgoszczy

Reklama

PGK organizuje 28 listopada wyjazd do Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy. Wyjazd studyjny ma związek z toczącą się w mieście dyskusją odnośnie planowanej modernizacji miejskiej ciepłowni.


Podczas ostatniego spotkania z mieszkańcami 26 września, uczestniczący w spotkaniu rzecznik prasowy ProNatura w Bydgoszczy Piotr Kurek zaprosił mieszkańców Radomska do zapoznania się i zobaczenia na własne oczy, jak działa Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów.

Postanowiliśmy skorzystać z tego zaproszenia, choć bydgoska instalacja jest instalacją trochę innego typu niż ta, którą planujemy uruchomić w Radomsku, gdyż oprócz paliwa alternatywnego (RDF, pre-RDF) spala ona pozostałe wytworzone przez mieszkańców odpady, czyli to wszystko co zostaje odebrane z kontenerów – tłumaczą pracownicy PGK.

Osoby zainteresowane wyjazdem mogą zgłaszać się do siedziby PGK przy ul. Stara Droga 85 w Radomsku (I piętro, pok. 116) oraz mailowo na adres: promocja@pgk-radomsko.pl przesyłając prośbę o kontakt z zaznaczeniem, że jest się osobą zainteresowaną udziałem w wyjeździe studyjnym wraz z wypełnionym formularzem lub też dzwoniąc pod nr 44 683 06 30.

Wyjazd odbędzie się 28 listopada w godzinach porannych (szczegóły zostaną podane uczestnikom), by wziąć w nim udział konieczne będzie podanie wszelkich niezbędnych do ubezpieczenia danych i wyrażenie zgód związanych z ochroną danych osobowych i wizerunku. Uczestnicy zostaną powiadomieni o szczegółach przez pracowników organizatora.


Czytaj też: NFZ podsumował realizację programu KOS-Zawał

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD