Pijana matka zajmowała się trójką dzieci

Polonaisse

Dużą nieodpowiedzialnością wykazała się 27-letnia mieszkanka powiatu radomszczańskiego, która mając w organizmie 2 promile alkoholu opiekowała się swoimi dziećmi.


Zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali 3 stycznia 2022 roku, około godziny 10.00. Mundurowi natychmiast udali się do wskazanego domu. W budynku zastali 27-letnią kobietę oraz troje jej dzieci. Badanie stanu trzeźwości mieszkanki powiatu radomszczańskiego wykazało w jej organizmie 2 promile alkoholu. Na szczęście stan zdrowia dzieci, który został oceniony przez personel medyczny nie budził zastrzeżeń.

Policjanci przekazali dzieci pod opiekę znajomej rodziny. Informację o tym zdarzeniu funkcjonariusze przekażą do Sądu Rodzinnego w Radomsku. Ponadto, policjanci odrębny wniosek przekażą do Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Apelujemy o reagowanie na przypadki przemocy lub zaniedbania wobec dzieci. Jeśli podejrzewamy, że dziecko doznaje krzywdy lub jest zaniedbywane, wystarczy powiadomić służby powołane do interweniowania w takich przypadkach. Wystarczy skontaktować się z  pracownikiem socjalnym, pedagogiem, kuratorem sądowym czy dzielnicowym. W pilnych przypadkach należy interweniować natychmiast dzwoniąc pod numer alarmowy 112 – apeluje nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.


Czytaj też: Przewrócony ford focus w Strzałkowie. Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD