Pirat drogowy zatrzymany w Bloku Dobryszyce

Reklama

Prędkość to wciąż główna przyczyna wypadków drogowych, niestety często zakończonych tragicznie. Radomszczańscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 33-letniemu mieszkańcowi gminy Dobryszyce, który w terenie zabudowanym jechał o 72 km/h za szybko. Mężczyzna otrzymał 2500 złotych mandatu i stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na trzy miesiące.


Mundurowi dbając o bezpieczeństwo na drogach, szczególną uwagę zwracają na wykroczenia popełniane przez kierujących pojazdami. W codziennej służbie skupiają się między innymi na kontrolowaniu prędkości pojazdów oraz ujawnianiu wykroczeń będących najczęstszymi przyczynami wypadków drogowych.

5 czerwca 2023 policjanci ruchu drogowego prowadzili pomiar prędkości na ulicy Piotrkowskiej w miejscowości Blok Dobryszyce. Po godzinie 9:00 zatrzymali kierowcę bmw, który nie bacząc na to, że przejeżdża przez teren zabudowany, jechał z prędkością 122 km/h. Kierowca, którym okazał się 33-letni mieszkaniec gminy Dobryszyce, został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktów karnych. Teraz przez kolejne trzy miesiące nie będzie mógł kierować samochodem – mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.


Czytaj też: Dwulatka pod opieką pijanej matki. 30 latka miała 4 promile

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD