Pobierz aplikację portalu Puls Radomska i bądź na bieżąco!

Reklama

W sieci można pobrać aplikację PULS RADOMSKA. Aplikacja to najświeższe: newsy, informacje, wiadomości i fakty z portalu Puls Radomska. Co wyróżnia naszą aplikację? Jest bezpłatna i łatwa w obsłudze. Przejrzysty układ i wygląd powoduje, że przeglądanie informacji jest przyjemniejsze.

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i App Store dla telefonów iPhone i iPad.

 

U nas przeczytasz o najważniejszych i najciekawszych wiadomościach nie tylko z Radomska, ale też powiatu radomszczańskiego. Rzetelne informacje zawsze na bieżąco. Bez zbędnej sensacji. Bogate w treści są też nasze kategorie.

O zmaganiach RKS-u, ale też o innych dyscyplinach sportowych i lokalnych grupach przeczytasz w zakładce SPORT. Koncerty, wystawy, wernisaże, liczne konkursy. O tym co się dzieje w Miejskim Domu Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej i Muzeum Regionalnym przeczytasz w zakładce KULTURA.

Pomoc i akcje charytatywne są dla nas bardzo ważne. Lubimy pomagać i chcemy nieść tę pomoc innym, dlatego o ważnych akcjach i osobach potrzebujących, a także o ludziach dobrej woli przeczytasz w zakładce LOKALNI SPOŁECZNICY.

NA SYGNALE to konika służb. Wypadki, pożary, utrudnienia w ruchu, zbrodnie. Informujemy o tym na bieżąco. Życie uczniów i szkół także nas interesuje. Fotorelacje z ważnych wydarzeń, konkursy i ich wyniki znajdziecie w zakładce Z ŻYCIA SZKOŁY. O zaskakujących faktach z przeszłości przeczytasz z zakładce Z KART HISTORII.

KORONAWIRUS -Najświeższe dane o nowych przypadkach, komunikaty MZ, aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju i regionie.

Pobierając aplikację będziesz na bieżąco nie wychodząc z domu. Kiedy wydarzy się coś ważnego, poinformujemy Cię. Najważniejszy news, dostaniesz na ekranie jako pierwszy! Będzie on specjalnie oznaczony aby nie umknął Twojej uwadze.

Każdy artykuł możesz skomentować, udostępnić. Jeśli widziałeś coś ważnego możesz się z nami podzielić tą informacją przesyłając zdjęcie lub film.

Pobierz bezpłatnie aplikacje w sklepie Google Play lub App Store zainstaluj ją na swoim urządzeniu mobilnym i przekonaj się sam!

POBIERZ MOBILNĄ APLIKACJĘ PORTALU PULS RADOMSKA

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD