Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA POWIATU

POBIERZ APLIKACJĘ PORTALU PULS RADOMSKA! RÓWNIEŻ DLA IPHONE I IPAD

W sieci można pobrać aplikację PULS RADOMSKA. Nowa aplikacja to najświeższe: newsy, informacje, wiadomości i fakty z portalu Puls Radomska. Co wyróżnia naszą aplikację? Jest bezpłatna i łatwa w obsłudze. Przejrzysty układ i wygląd powoduje, że przeglądanie informacji jest przyjemniejsze.

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i App Store dla telefonów iPhone i iPad.

 

U nas przeczytasz o najważniejszych i najciekawszych wiadomościach nie tylko z Radomska, ale też całego powiatu radomszczańskiego. Rzetelne informacje zawsze na bieżąco. Bez zbędnej sensacji. Bogate w treści są też nasze kategorie.

O zmaganiach RKS-u, ale też o innych dyscyplinach sportowych i lokalnych grupach przeczytasz w zakładce SPORT. Koncerty, wystawy, wernisaże, liczne konkursy. O tym co się dzieje w Miejskim Domu Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej i Muzeum Regionalnym przeczytasz w zakładce KULTURA.

Pomoc i akcje charytatywne są dla nas bardzo ważne. Lubimy pomagać i chcemy nieść tę pomoc innym, dlatego o ważnych akcjach i osobach potrzebujących, a także o ludziach dobrej woli przeczytasz w zakładce LOKALNI SPOŁECZNICY.

NA SYGNALE to konika służb. Wypadki, pożary, utrudnienia w ruchu, zbrodnie. Informujemy o tym na bieżąco. Życie uczniów i szkół także nas interesuje. Fotorelacje z ważnych wydarzeń, konkursy i ich wyniki znajdziecie w zakładce Z ŻYCIA SZKOŁY. O zaskakujących faktach z przeszłości przeczytasz z zakładce Z KART HISTORII.

I najważniejsze: życie miasta i powiatu. Począwszy o informacji o zamknięciu drogi a skończywszy na podwyżkach. U nas przeczytasz o wszystkim. Pobierając aplikację będziesz na bieżąco nie wychodząc z domu.

Kiedy wydarzy się coś ważnego, poinformujemy Cię. Najważniejszy news, dostaniesz na ekranie jako pierwszy! Będzie on specjalnie oznaczony aby nie umknął Twojej uwadze.

Każdy artykuł możesz skomentować, udostępnić. Jeśli widziałeś coś ważnego możesz się z nami podzielić tą informacją przesyłając zdjęcie lub film.

Pobierz bezpłatnie aplikacje w sklepie Google Play lub App Store zainstaluj ją na swoim urządzeniu mobilnym i przekonaj się sam!

POBIERZ MOBILNĄ APLIKACJĘ PORTALU PULS RADOMSKA

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW