Luxbud

Podczas awantury doszło do pobicia. 44-latek odpowie za uszkodzenie ciała

Jubiler Ako

Wieczorne spotkanie trojga znajomych w miejscowości Pierzaki, położonej w gminie Żytno zakończyło się dość fatalnie dla jednego z nich. Wszyscy uczestnicy zajścia byli nietrzeźwi, co prawdopodobnie przyczyniło się do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami.

W niedzielę (19 czerwca) w godzinach wieczornych, policjanci z komisariatu w Przedborzu zostali skierowani do miejscowości Pierzaki, gdzie miało dojść do pobicia mężczyzny. Po przybyciu funkcjonariusze odnaleźli leżącego 55-letniego pokrzywdzonego. Będąca na miejscu kobieta była świadkiem zajścia pomiędzy jej dwoma znajomymi. Jak wynikało z jej relacji, doszło do kłótni pomiędzy pokrzywdzonym, a 44-letnim mieszkańcem gminy Żytno.

W wyniku tego zdarzenia 55-latek został pobity i z obrażeniami przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Krewki sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Nadzór nad postępowaniem objęła Prokuratura Rejonowa w Radomsku. Na podstawie zebranych materiałów 44-latkowi został przedstawiony zarzut uszkodzenia ciała. Za powyższe przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 – mówi asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

Czytaj też: Pijany 26-latek jazdę zakończył na ogrodzeniu posesji

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD