Podróże w czasie i przestrzeni po powiecie radomszczańskim, czyli Era Travel zaprasza na wycieczkę

Reklama

Era Travel zaprasza na wycieczkę po powiecie radomszczańskim i nie tylko. Odbędzie się ona już 18 czerwca.


Podczas wyjazdu będzie możliwość poznania ciekawych i wyjątkowo przyrodniczych miejsc związanych z regionem radomszczańskim.

Dowiemy się, co miało wpływ na zmienność otaczającego nas krajobrazu i skąd bierze się różnorodność gatunków roślin i zwierząt, które możemy tu spotkać. Być może nawet uda się nam odnaleźć mieszkańców tych terenów sprzed dziesiątków milionów lat. Jedyne czego potrzebujecie, to wygodne ubranie i buty, coś “na ząb” oraz dobry humor – zachęcają organizatorzy.

Dystans do przejścia, z większymi przerwami, to ok 10 km.

Wycieczka skierowana jest do mieszkańców powiatu radomszczańskiego (dorośli, rodziny z dziećmi w wieku 10 – 18 lat). Udział dzieci jest możliwy jedynie pod opieką i na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna.

Osoby chcące wziąć udział w wycieczce dokonują zapisów osobiście w siedzibie organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Radomka, ul. Leszka Czarnego 22, 97- 500 Radomsko, Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 421, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 lub za pośrednictwem e-mail: promocja3@radomszczanski.pl.

Zapisy przyjmowane będą na podstawie wypełnionej i dostarczonej deklaracji uczestnictwa w wycieczce, do dnia 14 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty związane z wycieczką, w tym regulamin i program wycieczki, formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.


Czytaj też: Bezpłatne wycieczki dla mieszkańców województwa łódzkiego

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD