MEBIN

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 16-letniej Joanny Gibkiej z województwa łódzkiego

Łódzka policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 16-letniej Joanny Gibkiej, mieszkanki miejscowości Niechmirów w gm. Burzenin w województwie łódzkim. Młoda kobieta ostatni raz widziana była w miejscu swojego zamieszkania 26 lutego 2021 roku ok. godz. 21:20.

 

Joanna Gibka ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy proste do ramion, farbowane ciemny blond, oczy koloru niebieskiego,  twarz owalna, uszy lekko odstające, nos lekko garbaty, znamię w postaci pieprzyka  po prawej stronie brody.

W dniu zdarzenia ubrana była w spodnie typu dres koloru czarnego z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce, bluza typu polar koloru czarnego z żółtym kołnierzem  od wewnętrznej strony, obuwie typu trapery koloru czarnego wiązane z bocznymi zamkami.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionej policja prosi o kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie tel. 47 845 19 50 w godz. 06:00 – 22:00, bądź całodobowo z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu pod numerem telefonu 47 845 17 05 lub 47 845 17 07. Telefon alarmowy 112

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW