Powiatowy Kiermasz Wielkanocny w Radomsku

Reklama

Wielkanocne ozdoby, tradycyjne przysmaki i produkty – to wszystko kupimy na Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym, który odbędzie się 14 kwietnia, w godz. 15.00 – 20.00 przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Radomsku przy ul. Leszka Czarnego 22.


Świąteczne przysmaki i ozdoby oferować będą Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu radomszczańskiego oraz lokalni producenci. Na stoiskach nie zabraknie domowych wypieków, tradycyjnych wędlin i wielkanocnych ozdób. Królować będą mazurki, pierniki, makowce, pasztety, szynki, swojska kiełbasa, a także prace lokalnych rękodzielników. Będą też pierogi, kozi ser, zakwas na żurek, kugiel, krokiety, swojski chrzan i smalec.

Kiermasz będzie doskonałą okazją do zakupu najwyższej jakości domowych wyrobów, które zastawią świąteczne stoły i wypełnią wielkanocne koszyczki. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią produkowaną lokalnie i naturalnie żywność, chcą uniknąć przedświątecznego zgiełku i zaoszczędzić czas na przygotowanie wielkanocnych specjałów – zapraszał Arkadiusz Szczegodziński ze Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Na odwiedzających kiermasz czekać będą upominki od firmy Prymat.


CZYTAJ TEŻ: Przy ulicy Pana Tadeusza w Radomsku mają powstać bloki komunalne. Spotkanie mieszkańców z włodarzami miasta

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD