Praca wre na ulicy Piastowskiej w Radomsku

Reklama

Na ulicy Piastowskiej w Radomsku praca wre. Zakończył się pierwszy etap przebudowy. Niebawem rozpocznie się remont pasa postojowego wzdłuż ulicy.


Zakończył się pierwszy etap przebudowy ulicy Piastowskiej w Radomsku. Prace ruszyły 8 listopada. Wymienione zostały krawężniki w rejonie skrzyżowania z ulicą Tysiąclecia oraz nawierzchnia chodnika wzdłuż posesji nr 3 i 5.

14 listopada budowlańcy rozpoczęli kolejny etap. Obecnie sfrezowana jest bitumiczna nawierzchnia jezdni na długości 530 metrów (od posesji nr 3 do posesji/bloku nr 14).

W trakcie prac konieczne jest czasowe zwężenie jezdni. Prace te potrwają około 3 dni i będą prowadzone w godzinach poza szczytem komunikacyjnym (późne godziny popołudniowe i wieczorne). Za powstałe w tym czasie utrudnienia komunikacyjne przepraszamy – czytamy w komunikacie Starostwa w Radomsku.

Remont parkingu na ul. Piastowskiej

Urząd zwraca się z apelem do właścicieli pojazdów parkujących na pasie postojowym na ulicy Piastowskiej przy blokach nr 9, 11, 13 i 15 oraz na pasie postojowym przy pawilonach handlowych (naprzeciw siedziby Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) o usunięcie swoich pojazdów z ww. miejsc począwszy od dnia 15 listopada do zakończenia przebudowy ulicy.

Umożliwi to sprawne przeprowadzenie remontu nie tylko samej bitumicznej nawierzchni jezdni, ale także pasa postojowego.Czytaj też: Andrzej Seweryn gościem tegorocznych Dni Kina [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD