Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów w nadchodzących wyborach [FOTO i VIDEO]

Reklama

Wybory samorządowe już w przyszłym miesiącu. Prawo i Sprawiedliwość w niedzielę, 3 marca przedstawiło swoich kandydatów na radnych oraz wójtów i burmistrzów z terenu powiatu radomszczańskiego.


Spotkanie kandydatów PiS w wyborach samorządowych startujących na terenie powiatu radomszczańskiego zorganizowano w niedzielę, 3 marca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Bracka – obecna kandydatka, wcześniej była kierownik powiatowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Podczas wystąpienia wspominano o dofinansowaniach rządowych, które przez ostatnie lata trafiły do gmin oraz miasta Radomska.

Partia wystawia około setki kandydatów w wyborach na radnych do sejmiku wojewódzkiego, gmin, powiatu oraz miast, a także na wójtów i burmistrzów.

Na konwencji przemawiała obecna poseł na Sejm Anna Milczanowska. Mówiła o tym, jak ważny jest rozwój gospodarczy. Skupiła się na takich projektach, jak budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, budowa elektrowni jądrowej, czy też przebudowa portu przeładunkowego w Świnoujściu, których powstanie według poseł jest korzystne i kluczowe dla rozwoju kraju.
Czytaj też: Radosław Rączkowski będzie startował w wyborach na prezydenta Radomska [FOTO i VIDEO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD