Radosław Rączkowski będzie startował w wyborach na prezydenta Radomska [FOTO i VIDEO]

Reklama

O fotel prezydenta Radomska, będzie ubiegać się obecny radny miejski Radosław Rączkowski. Swoją kandydaturę oraz informację o zarejestrowaniu komitetu wyborczego “Radomsko: Kreatywnie” ogłosił w sobotę, 2 marca.


Na zwołanej w parku Świętojańskim w sobotę, 2 marca konferencji prasowej Radosław Rączkowski, obecny radny miejski ogłosił, że w najbliższych wyborach samorządowych będzie kandydował na urząd prezydenta Radomska.

Będę kandydował na prezydenta Radomska. W naszym mieście nie pytamy mieszkańców o zdanie. Nie pytaliśmy ich, kiedy zlikwidowaliśmy krytą pływalnię. Nie pytamy mieszkańców, w mojej ocenie, o spalarnię śmieci. Tak naprawdę to mieszkańcy kreują nasze miasto. To mieszkańcy powinni mieć ostateczny głos, to mieszkańcy powinni kreować to miasto, by było zielone, by było uśmiechnięte. By każda inwestycja, która tak naprawdę jest finansowana z publicznych pieniędzy była zrobiona na 100 procent. Będę kandydował, bo oczekuję lepszego miasta, czystego miasta – mówił Radosław Rączkowski.

Niecałe dwa miesiące temu założony został fanpage “Radomsko: Kreatywnie“. Jak mówił Rączkowski, powstało po to, aby mieszkańcy mogli wyrazić swoje zdanie na temat tego, co uważają, że należy w mieście zmienić.

Teraz powiadomił, że zarejestrowany został komitet wyborczy o tej samej nazwie. Jak zaznaczył Rączkowski, zarówno on, jak i kandydaci na radnych z jego komitetu nie są osobami powiązanymi z żadną partią polityczną.

Kiedy mieliśmy już te pomysły i wiedzę o tym, czego radomszczanie oczekują, postanowiliśmy założyć Komitet Wyborczy Wyborców “Radomsko: Kreatywnie”. Udało nam się zarejestrować wszystkie listy, w każdym okręgu wyborczym miasta Radomska. Dziś, drodzy państwo stoję tu z drużyną, która tak naprawdę nie reprezentuje żadnej partii politycznej. Wszyscy jesteśmy radomszczanami, bez barw, bez partii politycznej. Nie jesteśmy osobami, którym ktoś będzie kazał coś zrobić, czy nakazywał z góry, aby wykonywać pewne programy. Naszym programem jest program mieszkańców miasta Radomska. Chcemy Radomska uśmiechniętego, czystego, w którym inwestycje wykonane są na 100 procent. Chcemy miasta przede wszystkim zielonego – przekonywał Rączkowski.

Wybory samorządowe, w których wybierać będziemy radnych do sejmików wojewódzkich, gmin, miast i powiatu, wójtów, burmistrzów i prezydentów odbędą się 7 kwietnia. Radosław Rączkowski jest póki co trzecim kandydatem na prezydenta Radomska.
Czytaj też: 1 marca oddajemy hołd Żołnierzom Niezłomnym [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD