19-latek jechał szybko i spowodował wypadek. Ranna kobieta trafiła do szpitala

Reklama

Prędkość ruchu pojazdów powinna być dostosowana nie tylko do ograniczeń ustanowionych znakami, lecz również do warunków panujących na drodze. W miejscowości Przerąb w gminie Masłowice 29 lutego doszło do zdarzenie drogowego, którego przyczyną była nadmierna prędkość.


Do wypadku doszło po godzinie 22 w miejscowości Przerąb w gminie Masłowice.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym fiatem 19-latek, jadąc w kierunku miejscowości Kolonia Przerąb nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w jadący w przeciwnym kierunku samochód osobowy marki mercedes, za kierownicą którego siedziała 46-letnia kobieta – relacjonuje młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała kierująca mercedesem. Kobieta została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Radomsku.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przypominamy, że nadmierna prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Na drogach, szczególnie o tej porze roku jest ślisko i niebezpiecznie. W takich warunkach o wypadek bądź kolizję nietrudno, dlatego apelujemy o rozważną i ostrożną jazdę – dodaje policjant.


Czytaj też: Ruszyła policyjna akcja “Łapki na kierownicę”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD