Protest rolników. Utrudnienia na A1 i S8. Sprawdź objazdy

Reklama

W związku z trwającym protestem rolników, na terenie woj. łódzkiego, ruch na autostradzie A1 między węzłami Łódź Pd. i Kamieńsk jest mocno ograniczony.


Jak informuje Maciej Zalewski z GDDKiA w Łodzi na węźle Łódź Pd. ruch odbywa się wyłącznie na kierunkach: Wrocław – Gdańsk i Gdańsk – Wrocław.

Z kolei na węźle Kamieńsk przejazd możliwy jest na kierunkach: Katowice – DW484/DK91 i DW484/DK91 – Katowice. Policja kieruje objazd drogą wojewódzką 484 (kier. Bełchatów) i DW485 do S8 (węzeł Pabianice Południe) – analogicznie w przeciwnym kierunku.

Istnieje jednak możliwość wjazdu na autostradą A1 w kierunku Łodzi i Gdańska na węźle Tuszyn z DK12/91 oraz węźle Piotrków Tryb. Pd. w kierunku Katowic (z DK74 – od strony Bełchatowa).

Z kolei na drodze ekspresowej S8 ruch ciężki od strony Warszawy kierowany jest na węźle Rawa Maz. Pd. na DW 726 , a na węźle Tomaszów Maz. Pn. na DK48. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się normalnie.

Dodatkowe informacje wyświetlane są na tablicach zmiennej treści. GDDKiA  apelujemy o uwagę.

Opisane utrudnienia mają obowiązywać do jutra (tj. 22 marca) do południa.Czytaj też: Policja podsumowała działania prowadzone w związku z protestami rolników

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD