Policja podsumowała działania prowadzone w związku z protestami rolników

Reklama

Radomszczańska komenda podsumowali działania, które funkcjonariusze przeprowadzili w związku z zabezpieczeniem wczorajszego (20 marca) protestu rolników na terenie Radomska, Przedborza oraz na autostradzie A1 w miejscowości Kamieńsk.


W środę, 20 marca policjanci zabezpieczali kolejny protest rolników na terenie powiatu radomszczańskiego. Wszystko po to, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie. Kierowcy spotkali się z utrudnieniami między innymi w centrum Radomska, Przedborza i autostradzie A1 w miejscowości Kamieńsk. W zabezpieczenie wydarzeń zaangażowani byli policjanci różnych pionów, w tym prewencyjnego, ruchu drogowego, a także wydziału kryminalnego.

Priorytetem policjantów było zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podróżującym, jak i protestującym. Wszędzie tam, gdzie było to możliwe, funkcjonariusze ruchu drogowego kierowali samochody na objazdy, a w razie potrzeby zapewniali właściwą organizację ruchu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, którzy wykazali zrozumienie i cierpliwość podczas manifestacji rolników. Serdecznie dziękujemy wszystkim mediom, które zamieszczały informację o utrudnieniach w ruchu – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek z KPP w Radomsku.

Dzięki dobrej współpracy policji z organizatorami, a także stosowaniu się protestujących oraz kierujących do poleceń funkcjonariuszy, zgromadzenia przebiegły spokojnie i bez incydentów.

Autostrada A1, w miejscowości Kamieńsk będzie całkowicie zablokowana w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego do 22 marca (piątek) do godzin południowych.Czytaj też: Protest rolników. Zablokowane będą autostrady i drogi ekspresowe

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD