www.xvideosking.me

avgle

APLIKACJAZ ŻYCIA POWIATU

PRZETARG NA POSZPITALNE BUDYNKI. CENA WYWOŁAWCZA 1,5 MLN

Nieruchomość przy al. Jana Pawła II, będąca własnością Powiatu Radomszczańskiego, ponownie wystawiona została na sprzedaż i czeka na nowego właściciela. Przetarg odbędzie się 24 lutego w Starostwie Powiatowym w Radomsku.

– Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami ,,starego szpitala zakaźnego”, w których przed laty funkcjonował m in. Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy oraz gabinety rehabilitacji, została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości, składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 0,4151ha, to 1 500 000 zł. Działki położone w ścisłym centrum Radomska, przy Alei Jana Pawła II nr 5 i 7, wyposażone są w infrastrukturę techniczną. Posiadają dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i gazowej. Na działce o pow. 174 m², położonej bezpośrednio przy al. Jana Pawła II, znajduje się budynek, murowany, parterowy o powierzchni użytkowej 75 m². Pozostała część nieruchomości zabudowana jest budynkiem dwukondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 788,40 m² oraz dwoma budynkami parterowymi o łącznej powierzchni użytkowej 381,44 m². Ponadto na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni użytkowej 88 m² oraz dwa budynki magazynowe o łącznej powierzchni zabudowy 116 m². Budynki, z uwagi na konieczność wykonania prac remontowych, obecnie nie są użytkowane – tłumaczy Wioletta Bąk – Kempa, rzecznik Starostwa Powiatowego.

Wszyscy zainteresowani nabyciem nieruchomości mogą uzyskać szczegółowe informacje w Starostwie Powiatowym w Radomsku w Referacie Gospodarki Nieruchomościami (pok. nr 213, tel. nr 44 6858942)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.