Radomsko: Organizacje pozarządowe na spotkaniu informacyjnym

Polonaisse

W sali obrad urzędu miasta w Radomsku zorganizowane zostało spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych. Omówiono zasady realizacji przedsięwzięć o charakterze profilaktycznym połączonych z działaniami sportowymi. Przypomniano również o trwających naborach do konkursów na dofinansowania.


28 osób reprezentujących 17 organizacji pozarządowych uczestniczyło w środowym (11 stycznia) spotkaniu informacyjnym. Uczestnicy spotkania wysłuchali w pierwszej kolejności informacji na temat stosowania przepisów o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, czyli osobom o różnym stopniu niepełnosprawności, ale też m.in. osobom na spektrum autyzmu, a nawet podróżującym z bagażem. Głównym celem spotkania było omówienie zasad realizacji przedsięwzięć o charakterze profilaktycznym połączonych z działaniami sportowymi.

Podczas spotkania przypomniano również o trwających konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie pomocy społecznej (do 20 stycznia), w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego (do 20 stycznia) i w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym (do 16 stycznia) na 2023 rok. Wszystkie informacje na temat naborów dostępne są w zakładce NGO:KONKURSY.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD