RADOMSKO NA TARGACH „MEBLE POLSKA 2017”

Reklama

Już po raz trzeci Radomsko wraz z przedsiębiorcami branży meblowej weźmie udział w  największej w Europie Środkowo – Wschodniej wystawie dedykowanej tej gałęzi gospodarki – targach „Meble Polska”.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 14 – 17 marca i jak zapowiadają jego organizatorzy, swoją obecność na targach Meble Polska 2017 zapowiedzieli reprezentanci większości renomowanych grup zakupowych i sieci salonów meblowych ze wszystkich kontynentów. Wśród zarejestrowanych gości poznańskich kontraktacji meblowych są m. in.: Niemcy, Brytyjczycy, Francuzi, Litwini, Czesi, Ukraińcy, a także przedstawiciele tak odległych rynków jak : Japonia, Chiny, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Kazachstan. Jak podkreśla dyrektor targów „Meble Polska 2017” Józef Szyszka, w marcu czeka nas najlepsza edycja tego wydarzenia w XXI wieku.

Radomsko zaprezentuje swój potencjał na wspólnym stoisku producentów mebli zrzeszonych w projekcie „Radomsko Mebluje”, które w tym roku powiększy swoją ekspozycję o 160  m², zajmując tym samym  powierzchnię 560 m². Swoje nowości zaoferują firmy: Stol – Meb, Meble Olejnikowski, Meble Gołąb, Mebel Sokół, Meblomax, Green Valley, Meble Dąb, Meble Nowicki, Mebdom, Meble Gniatkowski oraz Meble Radomsko Kontrakt.

Jak pokazują dotychczasowe doświadczenia wynikające z udziału w targach „Meble Polska”, uczestnictwo w tym wydarzeniu jest skutecznym narzędziem poszukiwania nowych rynków zbytu i pozyskiwania klientów. Jest to bowiem jedyne na świecie miejsce, w którym tak kompleksowo prezentowana jest oferta najważniejszych polskich producentów mebli. Jak podkreślają wystawcy stoiska „Radomsko Mebluje”, „ Wspólny udział miasta i radomszczańskich producentów mebli w targach „Meble Polska”  jest doskonałym instrumentem marketingowym sprzyjającym budowaniu i utrwalaniu wizerunku Radomska jako znaczącego uczestnika polskiego runku meblowego. Dodatkowym atutem wspólnego udziału w przedsięwzięciu jest finansowe wsparcie miasta i pomoc organizacyjna. Wszystko to składa się na korzyści, które trudniej osiągnąć w pojedynkę.”

Tegoroczna odsłona targów „Meble Polska” będzie wyjątkowa dla Radomska także ze względu na to, że po raz pierwszy wszyscy rodzimi producenci mebli biorący od lat udział w  tym wydarzeniu zaprezentują swoje kolekcje w jednym miejscu – pawilonie nr 7 A. Jedenastu przedsiębiorców na stoisku „Radomsko Mebluje” oraz firmy „Fameg”, „Mebin” oraz Meble Krysiak” zajmą  w sumie prawie 40 proc. powierzchni wystawienniczej tej hali targowej.

(info: UM Radomsko)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD