ŚMIERTELNY WYPADEK W WIEWIÓROWIE

Reklama

Policjanci pod nadzorem radomszczańskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 58 – letni mieszkaniec gminy Kleszczów.

Do zdarzenia doszło 2 października 2017 roku, tuż po godzinie 15.00 w miejscowości Wiewiórów, gmina Lgota Wielka. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad autem i po przejechaniu około 200 metrów od lewej do prawej krawędzi jezdni uderzył w przydrożne drzewo. 58 – letni mężczyzna zginął na miejscu wypadku. Zgodnie z decyzją prokuratora ciało denata zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium celem przeprowadzenia niezbędnych badań.

– Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze. Niezmiennie od kilku lat, brawura, nadmierna prędkość oraz alkohol to najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Czasami kilka sekund decyduje o życiu czy zdrowi człowieka. Zatem, zadbajmy o własne bezpieczeństwo, naszych bliskich oraz innych uczestników ruchu drogowego – podkreśla rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

(fot. KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD