Stwórz własną pocztówkę z wakacji. Konkurs plastyczny MBP w Radomsku dla dzieci

Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zaprasza do wzięcia udziału w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ph. „Pocztówka z wakacji”.


W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Nadesłane prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: od 6 do 8 lat, od 9 do 11 lat oraz od 12 do 13 lat.

Ponownie wraz z Wami chcielibyśmy odbyć kolorową podróż do miejsc, w których mogliście spędzać wolny czas w okresie wakacji. Odwołując się do Waszej wyobraźni pragnęlibyśmy ożywić sceny, postaci, zabytki, które towarzyszyły Wam w podróżach. Chcielibyśmy, aby przygotowane przez Was pocztówki sugerowały nam, jakie miejsca odwiedzaliście podczas wakacyjnych wojaży. Czekamy na oryginalne i własnoręcznie wykonane kartki – zapraszają organizatorzy.

Celem konkursu jest rozbudzenie wyobraźni, pobudzenie do plastycznej wypowiedzi, zainspirowanie do samodzielnych poszukiwań i obserwacji.

Prace mogą być wykonane w dowolnej technice w maksymalnym formacie A4. Przez jednego uczestnika mogą być nadesłane maksymalnie trzy pocztówki.

Termin nadsyłania i doręczania pocztówek do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku ul. Narutowicza 4, mija 30 września br.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody książkowe.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD