MEBIN

Sygnalizacja świetlna na rondzie w Kalisku

Od poniedziałku, 1 marca wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane z rozbudową drogi powiatowej, od ronda w Łękińsku do ronda w Kalisku i drogi gminnej w Czyżowie.

Od marca wprowadzona zostanie tymczasowa sygnalizacja świetlna na rondzie w Kalisku i odcinku drogi powiatowej 1500E bezpośrednio przylegającym do niniejszego skrzyżowania w kierunku Kleszczowa.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Tak. Wczoraj podawano zainteresowanym info. To bardzo zła informacja. Prace od Piasków do Kaliska rozpoczęto w sezonie gdy takie roboty mogą być przerywane przez warunki atmosferyczne. Dzięki temu rozkopane i miejscami uszkodzone odcinki drogi, która jestcwiecznym placem budowy, stanowią nie lada atrakcję dla tysięcy aut jadących do kopalni i innych firm w okolicy. Niektórzy kierowcy mają uszkodzenia zawieszenia bo wykonawca ma gdzieś to co po sobie zostaeia i zostawia wyrwy, w które wpadają auta (np. od strony Kaliska na łączeniu nawierzchni). Nie ma nawet znaków ostrzegających, a ograniczenie hest do 70km/h (przy tej prędkości wyrwa może spokojnie wgnieść frlgę albo uszkodzić sprężynę). Ale jak to w Polsce.nikt nie kontroluje, nikt nie reaguje. Starostwo bełchatowskie nie interesuje się…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW