Podzielmy się miłością. Konkurs dla miłośników zwierząt

Reklama

Kolejna odsłona akcji PodzielMy się miłością skierowana jest właśnie do tych, którzy niosą pomoc zapomnianym i niechcianym – zwierzętom.

Tym razem akcja ma formę konkursu.  Do udziału w nim organizatorzy zapraszają organizacje pozarządowe na co dzień zajmujące się opieką nad zwierzętami.

Od 22 lutego przez następne dwa tygodnie organizatorzy czekają na zdjęcia, na których będzie widać jak należy opiekować się zwierzętami. Organizacje, które prześlą najlepsze, najbardziej poruszające fotografie otrzymają nagrody – ocieplone budy dla psów. Wyróżnionych zostanie 5 organizacji z których każda otrzyma 5 ocieplonych bud w różnych rozmiarach, które ochronią przed zimnem, deszczem, śniegiem czy palącym słońcem.

Konkurs „PodzielMy się miłością – pomagamy zwierzętom” jest kolejną odsłoną akcji ,,Podzielmy się miłością”, która została zainaugurowana przez marszałka województwa łódzkiego Grzegorza Schreibera w grudniu ubiegłego roku. Wtedy do podopiecznych Domów Pomocy Społecznej oraz kombatantów i weteranów wojennych trafiły świąteczne upominki, wykonane przez podmioty ekonomii społecznej, które w czasie pandemii znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji finansowej.

Teraz do organizacji pozarządowych, które zwyciężą w internetowym konkursie trafią budy. Podobnie jak we wcześniejszej odsłonie akcji zostały wykonane przez przedsiębiorstwa społeczne działające na terenie województwa łódzkiego.

Zdjęcia wraz z opisem należy przesłać do 12 marca na adres e-mail pm1@lodzkie.pl, pięciu zdjęć wraz z opisem na temat ,,Jak działam na rzecz zwierząt”.
Przesłane zgłoszenie powinno zawierać także formularz zgłoszeniowy uczestnika oraz zgodę na wykorzystanie i upowszechnienie zdjęć z wizerunkiem w mediach.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej www.lodzkie.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD