Z ŻYCIA MIASTA

TA RADA MIAŁA CHARAKTER

Tymi słowy radnych miejskich kadencji 2014-2018, którzy dziś obradowali po raz ostatni, określił  przewodniczący Łukasz Więcek. – Jestem dumny z tego, że mogłem współpracować z ludźmi takimi jak państwo, ludźmi mającymi swoje zdanie, mającymi odwagę i zasady – zauważył.

Wielu spośród radnych, którym dziś zrobiono pamiątkowe zdjęcie, nie zasadzie w nowej radzie. Zabraknie m.in. Magdaleny Spólnickiej, Jolanty Piechowicz, Marka Rząsowskiego, Tomasza Kornackiego, Pawła Pichita, Zbigniewa Piechowicza, Grzegorza Skalika.

Oprócz pamiątkowego zdjęcia były też prezenty. Radni nie szczędzili sobie też komplementów. Pracę rady podsumował jej przewodniczący, Łukasz Więcek. – Jestem dumny z tego, że mogłem współpracować z ludźmi takimi jak państwo, ludźmi mającymi swoje zdanie, mającymi odwagę i zasady. Ludźmi, którzy są autorytetami w swoich środowiskach zawodowych, społecznych czy politycznych – mówił przewodniczący rady. – Za nami cztery lata ciężkiej pracy. Życzę państwu satysfakcji i dumy z własnej pracy. Tego, abyśmy zawsze z podniesioną głową mogli opowiadać o tym, co mimo często niesprzyjających warunków, udało nam się z prezydentem miasta zrealizować – dodał.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close