TBS PLANUJE BUDOWĘ NOWEGO BLOKU PRZY SADOWEJ

Reklama

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Radomsku przygotowuje się do realizacji kolejnej inwestycji mieszkaniowej dotyczącej budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z 32 mieszkaniami na wynajem.

– Dla spółki taka budowa nie będzie nowością, bo przy ul. Sadowej stoją już cztery takie bloki. Podobnie jak wcześniej, zamierzamy skorzystać z finansowego wsparcia Banku Gospodarstwa Krajowego z Warszawy – zauważa prezes TBS Tomasz Wyrzykowski.  – TBS, jako jeden z 45 inwestorów złożył wniosek na sfinansowanie realizacji przedmiotowej inwestycji w ramach nowego programu społecznego budownictwa czynszowego – dodaje.

W budynku przy ul. Sadowej 7D powstaną 32 lokale mieszkalne, dwupokojowe o powierzchni 48 m.kw. oraz 54 m.kw. Przewidywany koszt inwestycji to około 6 mln złotych.

– W chwili obecnej oprócz wzmożonej akcji promocyjnej i informacyjnej związanej z planowaną inwestycją rozpoczęliśmy nabór wniosków na wynajem mieszkań w nowym bloku – mówi prezes.

Jeżeli wszystko pójdzie po myśli kierownictwa TBS, rozpoczęcie prac budowlanych rozpocznie się w czwartym kwartale tego roku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD