MEBIN

Tenisowy weekend

Jubiler Ako

Tenisiści UMLKS rozegrali przez weekend 5 spotkań. Jedyne zwycięstwo w ostatnich kolejkach zdobyła dla Radomska II-ligowa drużyna kobiet. II-ligowi panowie wciąż adaptują się do tempa i warunków jakie narzucają przeciwnicy z ligi, do której awans wywalczyli zaledwie w zeszłym sezonie.


Złudzeń zawodnikom UMLKS nie pozostawił najlepszy jak do tej pory w II lidze IKS “Start” Zduńska Wola, który rozgromił 10-0 radomszczan i zachowuje perfekcyjny bilans po 4 spotkaniach bez straty choćby jednego punktu (4-0-0, 40-0). Wyrównaną walkę udało się nawiązać z Jedynką Łódź, jednakże nie udało się wywieźć z tego spotkania choćby punktu. W porażce 4-6 punktowali Paweł Kozera, Bartek Molka, Irek Grodek i Tomasz Wrzalik.

Nieco lepiej radziły sobie panie. Wysoka wygrana z ULKS-em Moszczenica 8-2 i równie wysoka przegrana z Kusym Łobudzice. W obu spotkaniach punktowały Patrycja Mazurek, Aleksandra Barańska, Aleksandra Niemiec, Dominika Pluta i Kasia Gołdon. Po pierwszych dwóch meczach II ligi kobiet UMLKS znajduje się na 4. lokacie.

Swoje spotkanie rozegrały również młode rezerwy w drużynie z IV ligi. Ulegli jednak pierwszej w lidze Elcie Łódź 3-7. Punkty zdobywali Kacper Cieciura i Sebastian Musiał.Czytaj też: Medale dla zawodników Randori

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD