Terapia hiperbaryczna dostępna w Koniczynce

Polonaisse

Centrum Terapii Koniczynka w Radomsku wzbogaca swoje wyposażenie. W ostatnim czasie Stowarzyszenie nabyło kabinę hiperbaryczną. Terapia tlenowa jest uniwersalna dlatego korzystanie z niej jest zalecane w wielu przypadkach.


Koniczynka wprowadza nową terapię, co roku staramy się wprowadzić coś nowego. Oferowana przez nas terapia tlenowa jest kluczem do rozwiązania wielu problemów zdrowotnych. Przeciwwskazań do podjęcia terapii jest naprawdę niewiele – informuje Katarzyna Chybała, prezes Koniczynki.

Terapia hiperbaryczna wspomaga regenerację organizmu, przyspiesza rehabilitację po wszelkiego rodzaju kontuzjach bądź zabiegach chirurgicznych, zapobiega przeciążeniu organizmu, poprawia ogólne samopoczucie.

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej to nieinwazyjna metoda terapeutyczna, w której pacjent poddany jest działaniu czystego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem.

Kabina dedykowana jest dla wszystkich, bez względu na płeć czy wiek. Przed przystąpieniem do zabiegu należy wypełnić odpowiednią ankietę. Z kabiny można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 8- 18 w nowo wyposażonej sali w Centrum Terapii Koniczynka w Radomsku. Do końca roku obowiązuje cena promocyjna- 60 zł (1 wejście)Czytaj też: Ponad 21 tys. umów o dzieło w województwie łódzkim

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD