Polskie ePłatności

Toyota zderzyła się z motorowerem

Nexera

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło popołudniu, 1 lipca 2021 roku w Stobiecku Szlacheckim. Mężczyzna kierujący motorowerem ze stłuczeniami oraz złamaną nogą został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.


Z ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 39 – letnia kierująca toyotą na łuku drogi zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku motorowerzystą. 63 -letni mieszkaniec gminy Dobryszyce ze względu na obrażenia został przewieziony do radomszczańskiego szpitala. Kierująca osobówką to mieszkanka gminy Kobiele Wielkie. Osoby uczestniczące w wypadku były trzeźwe.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze! Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Kierujący jednośladami to szczególna grupa uczestników ruchu. To tzw. niechronieni, gdyż o wiele bardziej niż kierowcy samochodów narażeni są na urazy, jakie niesie ze sobą wypadek lub kolizja. Zderzenie jednośladu z innym pojazdem zwykle kończy się tragicznie dla osoby poruszającej się motocyklem, rowerem czy motorowerem – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.


Czytaj też: Policja poszukuje zaginionego 24-latka

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD