Polskie ePłatności

Trwa zbiórka pieniędzy dla Wiktorii Kułak

Nexera

Tak niewiele potrzeba, żeby pomóc Wiktorii z Ochocic (gm. Kamieńsk).  Na charytatywnej platformie trwa zbiórka pieniędzy na zakup laptopa dla dziewczynki. Wiktoria urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. W swoim życiu przeszła już bardzo wiele. Wiktoria bardzo ciężko pracuje, ale też widać efekty. Krótkie dystanse pokonuje samodzielnie, jest świetną uczennicą, ma bardzo dobry kontakt z rówieśnikami.

Ostatnio los po raz kolejny ciężko doświadczył rodzinę dziewczynki. Pod koniec ubiegłego roku zmarł jej ukochany tata. Wiktoria właśnie skończyła naukę w klasie I. Z uwagi na częste wyjazdy rehabilitacyjne dużo prac musi wykonywać samodzielnie. Dziewczynka marzy o laptopie, dzięki któremu nauka stałaby się nie tylko prostsza, ale i przyjemniejsza. Do osiągnięcia celu brakuje 3 460 zł. Link do zbiórki

 

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Przez 17 lat działalności udało się spełnić ponad 7000 wyjątkowych marzeń.

Czytaj też: Potrzebna krew dla Artura Banaszczyka

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD