Udana akcja czipowania zwierząt w Radomsku

Reklama

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt zorganizowano kolejną akcję bezpłatnego czipowania zwierząt. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.


Podczas sobotniego wydarzenia właściciele wraz z czworonożnymi pupilami stawili się przed radomszczańskim schroniskiem przy ul. Spacerowej 118, aby skorzystać z akcji czipowania zwierząt. Elektroniczny znacznik został wszczepiony 56 zwierzętom: 45 psom i 11 kotom.

Pogoda nam sprzyja, więc frekwencja dopisuje. Słowem, idziemy na rekord. Czipowanie bardzo ułatwia schronisku pracę, a także właścicielom w odnalezieniu zagubionych czy skradzionych pupili. Zachęcam bardzo serdecznie do udziału w kolejnych akcjach – mówiła podczas akcji Monika Stelmaszczyk, lekarz weterynarii.

Baza danych znajduje się w radomszczańskim schronisku, ale warto także zarejestrować czip w ogólnopolskiej bazie elektronicznego systemu znakowania zwierząt.

Akcja jest współfinansowana przez miasto Radomsko. Kolejne jeszcze w tym roku.CZYTAJ TEŻ: Nie żyje Maria Wrona, była przewodnicząca rady miejskiej w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD