Uwaga kierowcy! Od 6 września duże zmiany w ruchu w centrum Radomska

Reklama

Po niedawnym oddaniu do użytkowania wyremontowanego odcinka ulicy Krasickiego, teraz rozpocznie się remont kolejnej ulicy w Radomsku. Szykują się duże zmiany w ruchu w centrum miasta.


Rozpoczyna się przebudowa ulicy Reymonta.

Wczoraj (4 września) informowaliśmy o tym, że rozpoczęły się prace związane z remontem ulicy Piłsudskiego w Radomsku na odcinku od skrzyżowania z ulicą Targową (rondo) do przejazdu kolejowego.

Dziś urząd miasta poinformował, że od środy 6 września zamknięty zostanie odcinek ulicy Reymonta od ulicy Żeromskiego do alei Jana Pawła II.

Zamknięty w obu kierunkach będzie mały odcinek Reymonta od Żeromskiego do Jana Pawła II. Zmiany mają wejść już od godziny 8 – mówi Wiktor Lewandowski z wydziału informacji i promocji w Urzędzie Miasta.

Ruch na ulicy Żeromskiego i na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Reymonta będzie taki, jak dotychczas. Aleja Jana Pawła II – nitka od strony banku i parkingu – będzie od jutra dwukierunkowa.

Pierwszym etapem przebudowy ulicy Reymonta będzie przeprowadzenie badań archeologicznych na zamykanym odcinku. Dalsze prace prowadzone będą etapami – Reymonta na żadnym etapie inwestycji nie będzie zamknięta na całym odcinku przewidzianym do przebudowy – zastrzegają urzędnicy.


Czytaj też: Ważna informacja dla kierowców. Od dziś zamknięta została część ulicy Piłsudskiego w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD