Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

W INTEGRACJI JEST SIŁA. OD 22. LAT UDOWADNIAJĄ TO SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Już za kilka dni, konkretnie 21 maja rozpoczną się XXII Radomszczańskie Spotkania Integracyjne. Wielki finał na góralską nutę zaplanowano natomiast na 26 maja. Jak co roku zaplanowano szereg atrakcji. Tym razem organizatorzy zapraszają na duży koncert w Parku Solidarności. Wystąpią lokalni artyści-amatorzy, a na finał popularny zespół KORDIAN. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację 3-letniej Marysi Strzeleckiej.

Radomszczańskie Spotkania Integracyjne mają swoją bogatą historię i tradycję. XXII ich edycja jest tego wymiernym przykładem. Pomysłodawcą wydarzenia jest Janusz Plewiński, który borykając się z własnymi problemami zdrowotnymi, udowadnia, że w życiu nie wolno się poddawać, ponieważ życie jest darem.

Podczas tegorocznej edycji imprezy na jej uczestników czekać będą stoiska kulinarne, sportowe, edukacyjne. Będzie też pokaz pojazdów militarnych przygotowanych przez GRUPĘ ODDZIAŁ BIAŁEGO, Stowarzyszenie Motocyklowe CZARNY RADOMSKO. Animacje dla dzieci zapewni natomiast BLUEBERRY SURPRISE.

Finał XXII Radomszczańskich Spotkań Integracyjnych rozpoczną się 26 maja o godz. 15.00 w Parku Solidarności.

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW