Warsztaty Foto Pozytywu z fotografii portretowej [FOTO]

Reklama

13 wcale nie musi być zawsze pechowy, bo właśnie 13 listopada w poniedziałkowe popołudnie odbyły się warsztaty Foto Pozytywnych połączonych sił otwARTej grupy twórczej, Akademii foto ART oraz Akademii foto ART w Gminnym Ośrodku Kultury w Kodrębie. Uczestnicy mierzyli się z tematem fotografii portretowej.


Zadanie było o tyle ciekawe, a zarazem stało się wyzwaniem, gdyż większość z uczestników fotografowało w ten sposób portrety po raz pierwszy w życiu. Do pracy warsztatowej używali różnego rodzaju sprzętu fotograficznego zaczynając od smartfonów kończąc na zaawansowanych lustrzankach.

Praca odbywała się na świetle zastanym przy użyciu niewielkiej ilości sprzętu wspomagającego. Dodatkowym wyzwaniem była praca uczestników raz jako fotograf, a raz jako modela przed obiektywem, by wypracować idealną współpracę czerpiąc korzyści z sesji fotograficznej.

Działania fundacji Foto Pozytywu zawsze stawiają na integrację między pokoleniową i dobrą zabawę z tego co się robi, bo fotografia łączy nie dzieli.


Czytaj też: Andrzej Seweryn gościem tegorocznych Dni Kina [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD