Weź udział w ankiecie. Zaplanuj Strategię Rozwoju Powiatu Radomszczańskiego

Reklama

Powiat Radomszczański przystąpił do opracowania „Strategii Rozwoju Powiatu Radomszczańskiego do roku 2030”. To kluczowy dokument, który wyznaczy kierunki służące poprawie jakości życia mieszkańców z uwzględnieniem dynamicznie zachodzących zmian na świecie.


Strategia opracowywana będzie w modelu partycypacyjno – eksperckim, co oznacza włączenie w jej powstanie mieszkańców powiatu na równi z ekspertem i przedstawicielami samorządu.

Do czynnego udziału w pracach nad Strategią Rozwoju Powiatu, a tym samym aktywnego włączenia się mieszkańców powiatu radomszczańskiego w proces decydowania o jego przyszłości zaprasza starosta Beata Pokora.

Zachęcam wszystkich do współpracy. Chcemy, aby Strategia Rozwoju Powiatu była wspólnie wypracowanym dokumentem planistycznym, a realizacja zadań Powiatu odbywała się zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami mieszkańców – podkreśla Beata Pokora, starosta powiatu radomszczańskiego.

Ankieta ma charakter dobrowolny i anonimowy, a jej wyniki będą prezentowane wyłącznie w formie zbiorczej.

Na Państwa odpowiedzi czekamy do 10 maja 2023 r. do godz. 24.00. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 10 minut, a może mieć bardzo istotny wpływ na podejmowane w przyszłości decyzje – czytamy na stronie Starostwa.

link do ankiety

Równolegle z badaniem mieszkańców przeprowadzony zostanie także sondaż wśród uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu radomszczańskiego.


Czytaj też: Unieważnione przetargi na przebudowy dróg. Brakuje pieniędzy

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD