Wjechał na “czołówkę”. Zderzeni 3 aut na ulicy Sucharskiego w Radomsku. Ranna 69-letnia kobieta

Reklama

Na ulicy Sucharskiego w Radomsku doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Została ranna jedna osoba. 69-letnią kobietę zabrano do szpitala.


Do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w środę, 12 czerwca około godz. 17 przy ulicy Sucharskiego w Radomsku.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, którzy prowadzili czynności na miejscu, jadący w kierunku centrum miasta pojazd osobowy marki peugeot, za kierownicą którego siedział 35-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. W skutek czego uderzył w prawidłowo nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd osobowy marki citroën, za kierownicą którego siedziała 69-letnia kobieta. W wyniku tego citroën uderzył jeszcze w również prawidłowo jadący pojazd marki renault, za kierownicą którego siedział 31-letni mężczyzna – relacjonuje przebieg wypadku młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

W skutek zderzenia kierująca citroën została przetransportowana do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu policjanci wykonali czynności z udziałem technika kryminalistyki, aby ustalić szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i rozsądku za kierownicą oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze – dodaje policjant.Czytaj też: Bizony na terenie gminy Gidle. Urząd ostrzega mieszkańców

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD